Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za sierpień
[#31] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@smith, post #26

A, tak przypominam sobie, to jakiś zły człowiek z Platformy Obywatelskiej wyciągnął Kaczyńskiemu, że miał dziadka w Wehrmacht'cie! Jak on mógł i kto go do tego inspirował?! Straszne :-O


Nie, no gosciu, przychamuj, bo co jak co, ale nic mnie tak bardzo nie rozbraja jak POkemonowa hipokryzja, bezkrytyczna beztroska w ocenie kompromitacji PO i Donka, oraz stosowanie podwojnych standardow w ocenie swoich pupili oraz ocenianie zgodnie z modnym trendem znienawidzonych, linczowanych medialnie Kaczynskich, PiSu i ich elektoratu. Mogli byscie troche ujednolicic te swoje standardy, bo to serio, glupio wyglada i Orwell sie w grobie przewraca. Jednego zlinczowaliscie medialnie ze swoim dyrygentem Palikotem na czele, teraz sie za drugiego wzieliscie? Jeszcze wam malo?

Poza tym jaka nieprawda byla w z tym dziadkiem, skoro Donek po wyborach faktycznie przyznal, ze dziadek wojowal w ów Wermachcie. A zeby bylo ciekawiej, kilka lat wczesniej, Donald na pamietnej konwencji spolecznosci kaszubskiej smialo glosil, ze Kaszubi maja prawo do wolnych Kaszub.
Tego jak przed przed ów przegranymi przez PO wyborami, poslowie PO straszyli dyktatura dwoch Kaczynskich (co wymusilo deklaracje Jaroslawa, ze jak Lech wygra Prezydenture to on nie zostanie Premierem) juz nie pamietacie prawda? Pozniej jak przegwizdali wybory do Sejmu domagali sie aby Jaroslaw zostal Premierem i nie rzadzil z tylnego fotela rekami Marcinkiewicza. Jak po roku Jaroslaw zostal w koncu Premierem to zaczeto wypominac wczesniejsza deklaracje, ze jak Lech bedzie Prezydentem to on nie zostanie Premierem. To jest wlasnie ten bezczelny, perfidny i wyrachowany cynizm PO i jego skrajnej czesci elektoratu, ktore wzbudzaja we mnie najgorsze emocje i poczucie pogardy.

Szydzenie ze starych ludzi, nazywanie elektoratu PiSu przez Donalda, na wiecu - moherami itp. itd. to oczywiscie nie byla zadna agresja, zaostrzanie podzialow? No na litosc Boska, troche obiektywnosci i zdrowego rozsadku bo sie zygac chce.

Nie poruszaj kolego tematow POlitycznych, bo ja mam juz dosc tej glupoty, a nam tu na forum nie trzeba kolejnego powodu do podzialu.

Zapytam tylko retorycznie, gdzie autostrady i drogi ekspresowe na Euro 2012 ktore Donek obiecywal przed wyborami, ze bedzie ich wiecej niz zaplanowal PiS i ze powstana szybciej??? Gdzie obnizka podatkow tego teoretycznie liberalnego rzadu??? Czytajac propagandowe portale i przegladajac tytuly mozna odniesc wrazenie, ze ciagle rzadzi PiS i Kaczynski, bo tytuly tylko o takiej tresci widac na czele. Rozliczania klmastw Donka i korupcji Mira, Zbycha itp. brak. Jak juz ukamieniujecie kolejnego Kaczynskiego to wam przejdzie? Otworzycie wreszcie oczy i zaczniecie rozliczac rownie twardo waszych pupili? Bo to jest conajmniej zenujace i nijak nie pasuje do dumnie obnoszonego pojecia "polskiej inteligencji" ktora ta czesc elektoratu sobie przywlaszczyla. Dla mnie to bardziej na jakies zapoznienie wyglada umyslowe, zacietrzewienie i prostactwo a nie na inteligencje.

A wracajac do meritum, czyli do listy. Interesuja mnie glowne powody uniewazniania glosow. Ja osobiscie kopiuje tytuly z listy rankingowej i wklejam je w odpowiednie kratki glosujac. Dzieki temu latwo uniknac pomylek i nieporozumien z tytulami.

Ostatnia edycja: 06.09.10 12:50:54

Ostatnia edycja: 06.09.10 12:54:12
[#32] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@Duracel, post #31

Podobnie jak w przypadku Kiv_mastera w tym wątku - ban do północy za nietrzymanie się wątku. Do Hyde Parku lub Rzeźni z takimi tematami pobocznymi proszę.
[#33] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@Duracel, post #31

A wracajac do meritum, czyli do listy. Interesuja mnie glowne powody uniewazniania glosow. Ja osobiscie kopiuje tytuly z listy rankingowej i wklejam je w odpowiednie kratki glosujac. Dzieki temu latwo uniknac pomylek i nieporozumien z tytulami.

Gdybyś uważnie czytał, nie przeoczyłbyś tej poruszanej wiele razy kwestii. Głosy są unieważniane z uwagi na:
- głosowanie po kilka razy (uznawany jest wyłącznie pierwszy głos)
- głosowanie na gry pecetowe
- puste głosy
[#34] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@grxmrx, post #32

Ja tylko w kwesti formalnej (nie ma sensu zakładac wątku na forum) Kiv_Master, a nie Kiv_master - tyle się pisze ostatnio o kulturze i grzeczności na PPA więc i ksywki wypadałoby cytować dokładnie, to tak jak nazwisko czy imię. Szczególnie dotyczy to myślę moderacji, w końcu przykład idzie z góry. Miejmy swoje poglądy, ale szanujmy się nawzajem.
Przepraszam za offtopa. EOT
[#35] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@Kiv_Master, post #34

Respect Master!
[#36] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@SirLEO, post #35

No trzeba tak było od razu. :P
[#37] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@Kiv_Master, post #23

Zaczęło sie od tego że PiS nie chciał się dzielić władzą no to teraz skońćzyli jako opozycja na najblizsze 10 lat. Bardzo dobrze że tak jest. Niekometencja rządu Marcinkiewicza czy Jarosłąwa była widoczna z daleka. Najważniejszą ustawą dla PiSu byłą ustawa dekomunizacyjna. Podczas czasó prosperity nie robili żadnych reform a w czasie kryzysu mieli debilne pomysły na zwiększenie wydatkó i tym samym zwiększanie zadłużenia. Rostkowski spokojnie nie podejmował tych jakże głupich działań i dzięki nie mu nie mieliśmy ujemnego wzrostu gospodarzczego. Doecnieono go w całej europie nawet nagrodę dostał za to. PO świadomie nie pokazaywało całej prawdy o skali kryzysu żeby nie powodować paniki głównie wśród niewykrztałconej części społęczeństwa popiuerającej PiS żeby nie spadała konsumpcja i przez to żeby nie hamowała gospodarka. A teraz jedynym wyjściem stało sie podniesienie VATu co i tak dla biedniejszym ludzi nie ma dużych konsewencji. PiS proponuje opodatkować banki które pieniądze na te podatki wzięły od ich klientów. Populistyczna zagrywka dla tyc na bakier z wiedząekonomiczną. Wygląda na to że na szczęscie PiS już na zawsze będzie na marginesie politycznym w Polsce. Bardzo się z tego cieszę. Jarosław Kaczyński jest obłudny kłamliwy i małostkowy. Jego postępowanie dzieli społeczeństwo.
[#38] Re: Games TOP10 - wyniki za sierpień

@Dzban, post #37

Żeby nie było niejasności - ban będzie na tydzień i tak samo jak w poprzednich przypadkach nie za poglądy (jak pisałem wcześniej - od tego typu dyskusji mamy dział Hyde Park na forum).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem